Obniż rachunki za prąd do 0zł*

* - przy dobrze dobranej instalacji fotowoltaicznej zapłać tylko opłate za licznik


Instalacje fotowoltaiczne:
Sprzedajemy - Montujemy - Monitorujemy

Fotowoltaika dla domu – Rybnik

fotowoltaika dla domu rybnikProfesjonalnie dobrana instalacja fotowoltaiczna odpowiada realnemu zapotrzebowaniu nieruchomości na energię elektryczną. Oznacza to, że fotowoltaika dla domu może w całości pokryć średnie dobowe zapotrzebowanie domu na prąd. To ważna informacja dla inwestorów, którzy z różnych względów nie chcą lub nie mogą wykonać instalacji typu on-grid z połączeniem do sieci elektrycznej. Jednocześnie fotowoltaika dla domu typu on-grid oferuje swobodę korzystania z urządzeń elektrycznych w domu niezależnie do bieżącej wydajności instalacji, jednocześnie generując oszczędności wynikające z odbioru z sieci przekazanych wcześniej nadwyżek wygenerowanego prądu.

Klientów z terenu miasta Rybnik oraz województwa śląskiego zainteresowanych wykonaniem instalacji fotowoltaiczne ja potrzeby nieruchomości mieszkaniowej – domu jednorodzinnego wolnostojącego, domu w zabudowie bliźniaczej lub szeregowej – zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu.

Fotowoltaika dla domu – od projektu po serwis instalacji

Marka Prądotwórcy od lat z powodzeniem projektuje i wykonuje instalacje fotowoltaiczne dla nieruchomości mieszkalnych o zróżnicowanym zapotrzebowaniu na prąd. Projektujemy instalacje typu on-grid i off-grid. Każdorazowo dostosowujemy typ instalacji do indywidualnych potrzeb i oczekiwań inwestora, a także możliwości technicznych w miejscu montażu. To pozwala nam tworzyć rozwiązania o wysokiej sprawności.

Jak pracujemy?

  1. Współpracę z Klientem rozpoczynamy od audytu energetycznego budynku, co pozwala nam określić moc projektowanej instalacji.
  2. Następnie wykonujemy projekt instalacji, w ramach którego uwzględniamy zapotrzebowanie obiektu na energię elektryczną, zainteresowanie inwestora środkami finansowymi z dotacji, typ instalacji (on-grid lub off-grid).
  3. Po zatwierdzeniu projektu przechodzimy do doboru komponentów, dzięki czemu możemy przedstawić Inwestorowi wiążący kosztorys. Dostarczamy komponenty znanych i cenionych producentów, których wybór stanowi gwarancję wysokiej sprawności oraz bezawaryjnej pracy instalacji przez długi czas jej użytkowania.
  4. Po zatwierdzeniu kosztorysu przystępujemy do montażu. Montaż paneli fotowoltaicznych wykonujemy na wszystkich typach dachów (płaskich, jedno- i dwuspadowych) oraz na gruncie.
  5. Przeprowadzamy rozruch gotowej instalacji oraz optymalizację parametrów jej pracy.

Naszym Klientom oferujemy również kompleksowy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny instalacji. W tym także usługi związane z okresowym czyszczeniem paneli fotowoltaicznych, które polecamy wykonywać nie rzadziej niż raz w roku.Kontakt:

Infolinia - 692 422 104
Email - biuro@pradotworcy.pl

Adres:

ul. Gliwicka 109
44-207 Rybnik