Obniż rachunki za prąd do 0zł*

* - przy dobrze dobranej instalacji fotowoltaicznej zapłać tylko opłate za licznik


Instalacje fotowoltaiczne:
Sprzedajemy - Montujemy - Monitorujemy

Fotowoltaika dla rolnika – Rybnik

fotowoltaika dla rolnika rybnikRosnące ceny energii elektrycznej mają bezpośredni wpływ na wzrost kosztów produkcji rolnej, w wyniku czego gospodarstwo traci przewagę konkurencyjną. Fotowoltaika dla rolnika pozwala obniżyć koszty energii elektrycznej w gospodarstwie, jednocześnie przywracając produkcji rolnej konkurencyjność cenową. Fotowoltaika dla rolnika to rozwiązanie, z którego zalet może skorzystać zarówno rolnik zajmujący się uprawą, jak i hodowlą. Podstawową zaletą rozwiązania jest możliwość zbilansowania instalacji w taki sposób, aby fotowltaika dla rolnika pokrywała realne zapotrzebowanie gospodarstwa na energię elektryczną.

Rolników z terenu Rybnika oraz całego województwa śląskiego zainteresowanych montażem instalacji fotowoltaicznej zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą oraz kontaktu. Zapewniamy kompleksową i profesjonalną obsługę instalacji fotowoltaicznych, które projektujemy, montujemy i serwisujemy.

Fotowoltaika dla rolnika – kompleksowo i na dogodnych warunkach

Marka Prądotwórcy zajmuje się kompleksową obsługą instalacji fotowoltaicznych typu on-grid i off-grid. Odpowiadamy w tym zakresie na zróżnicowane potrzeby gospodarstw rolnych, których zasadnicza produkcja determinuje średnie dobowe zapotrzebowanie na energię elektryczną. Naszą współprace z Klientem każdorazowo rozpoczynamy od audytu energetycznego gospodarstwa, co pozwala nam:

Fotowoltaika dla rolnika z dotacją

Zakup instalacji fotowoltaicznej na potrzeby gospodarstwa rolnego traktowany jest jako inwestycja. W związku z powyższym rolnikom, którzy zdecydują się na zakup i montaż fotowoltaiki przysługuje dotacja w formie ulgi inwestycyjnej, która może objąć nawet 25% kosztów poniesionych na inwestycję. Otrzymana kwota jest odliczana od podatku rolnego, a odpisów można dokonywać przez 15 kolejnych lat.

Z czego składa się fotowoltaika dla rolnika?

Instalacja elektrowni słonecznej składa się z wielu komponentów, których sprawność i wzajemna współpraca determinują wydajność instalacji, a także jej bezawaryjną pracę. Standardowa instalacja PV dla gospodarstwa rolnego i hodowlanego obejmuje:

Nasza usługa obejmuje montaż i rozruch instalacji oraz optymalizację jej pracy. Zapewniamy również usługi serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego.

>

Kontakt:

Infolinia - 692 422 104
Email - biuro@pradotworcy.pl

Adres:

ul. Gliwicka 109
44-207 Rybnik