Obniż rachunki za prąd do 0zł*

* - przy dobrze dobranej instalacji fotowoltaicznej zapłać tylko opłate za licznik


Instalacje fotowoltaiczne:
Sprzedajemy - Montujemy - Monitorujemy

Fotowoltaika – Żory

fotowoltaika żoryInstalacje fotowoltaiczne to inwestycja w przyszłość. Dzięki własnej, wysokowydajnej elektrowni słonecznej możemy się uniezależnić od rosnących cen energii elektrycznej, jednocześnie obniżając koszty eksploatacji nieruchomości lub zwiększając konkurencyjność swoich towarów i usług.

Marka Prądotwórcy specjalizuje się w projektowaniu i montażu instalacji fotowoltaicznych na potrzeby klientów indywidualnych oraz gospodarstw rolnych. Nasze usługi kierujemy również do klientów biznesowych – przedsiębiorstw produkcyjnych, produkcyjno-usługowych i reprezentujących różne gałęzie przemysłu. Działamy na terenie miejscowości Żory i w najbliższej okolicy zapewniając kompleksową obsługę inwestycji. Klientów zainteresowanych wykonaniem instalacji fotowoltaicznej zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu.

Instalacje fotowoltaiczne – Żory

Instalacje fotowoltaiczne w Żorach wykonujemy na potrzeby Inwestorów reprezentujących różne grupy odbiorców. Wykonujemy instalacje PV typu on-grid (z podłączeniem do sieci energetycznej) i off-grid (bez podłączenia do sieci energetycznej).

Jak pracujemy?

  1. Każdorazowo naszą współpracę rozpoczynamy od audytu energetycznego obiektu, co pozwala nam oszacować moc instalacji PV tak, aby zaspakajała realne zapotrzebowanie nieruchomości na prąd.
  2. Następnie przechodzimy do prac projektowych, w ramach których określamy również sposób montażu paneli. Panele fotowoltaiczne montujemy na dachach budynków (dachy płaskie, dachy jednospadowe, dachy dwuspadowe) oraz na gruncie. Dysponujemy stelażami zapewniającymi solidny i stabilny montaż w każdym miejscu.
  3. Po zatwierdzeniu projektu pomagamy w doborze poszczególnych elementów instalacji. Dzięki wieloletniej współpracy z producentami i dostawcami paneli fotowoltaicznych i komponentów możemy zaproponować Klientom wysokiej jakości rozwiązania w korzystnych cenach.
  4. Kiedy wszystkie elementy instalacji są już wybrane przechodzimy do montażu. Montujemy panele słoneczne w najbardziej optymalnych lokalizacjach, w których ich sprawność będzie najwyższa.
  5. Przeprowadzamy rozruch gotowej instalacji oraz optymalizację pracy poszczególnych komponentów.

Fotowoltaika z dofinansowaniem

Posiadamy bogate doświadczenie w zakresie przygotowywania wniosków o dofinansowanie do fotowoltaiki. Oferujemy pomoc w uzyskaniu dofinansowania i dopłat do OZE zarówno klientom indywidualnym jak i rolnikom. Warunki niezbędne do uzyskania dofinansowania uwzględniamy już na etapie projektu, co przekłada się na wykonawstwo instalacji zgodnych z obowiązującymi normami i wymaganiami poszczególnych programów.

>

Kontakt:

Infolinia - 692 422 104
Email - biuro@pradotworcy.pl

Adres:

ul. Gliwicka 109
44-207 Rybnik